یک واقعیت تلخ این است که برنامه های   سیما اصلا"راضی کننده نیستند.ولی برخی خوبند. وهمیشه از برنامه شبکه چهار سیما تعریف کرده ام امسال هم یک برنامه حوب وعالی داشت وآن برنامه نامش زندگی پس از زندگی بود. خیلی واقعتر ودلنشین بود. مخاطب را به فکر وگنجکافی وتفکر درهمه ابعاد زندگی وادار می کرد.وهمچنین ابعاد دینی وفرهنگی مثل زندگی دنیایی واعمال انسان دراین دنیا ومعاد ومرگ وآخرت وتجسم اعمال درآن دنیا، دراین گونه موارد مخاطب را به چالش فکری می کشید . و وادار می کرد که مخاطب در ذهن خود مطالعاتی داشته باشد برروی گذشته زندگی خودواعمال خود. چه برنامه بهتر این که انسان را به طرف دینداری وانجام اعمال دینی وآخرتی می کشاند.بنظرم دراین گونه برنامه ها گفتارهای دینی ومعنوی را به بوته عمل می رساند. توجه به حقیقت وعالم پس ازمرگ وآخرت آن هم بطور حقیقی و واقعی به انسان ومخاطب امروزی هشدار وآماده باش می دهدکه بلاخره ای انسان مخاطب که حالا تو هرشخصی که هستید در هرجایگاهی دراین دنیا قرار گرفته باشید  بلاخره تو نیز روزی از این دنیا با مرکب مرگ کوچ خواهیدکرد وبه دیار باقی خواهید شتافت نهایتا" اگر صدسال هم عمرکنید عاقبت خودهستید و اعمالت. من از همه عوامل این برنامه تهیه کنندگان کارگردان تصویربرداران صداگذاران فیلم برداران وپخش کنندگان ومجریان ونیزکسانی که دراین برنامه مشارکت کردند وکوشه از نمای زندگی خود وچندلحظه ای مرگ خودرا  برای آگاهی تمام اقشار اجتماع توضیح دادند تشکر وقدر دانی می کنم . وهمچنین از عوامل شبکه چهارسیماوباز از همه عوامل این برنامه تشکرمی کنم. تنها شبکه ی که از اول مورد انتخابم بود وحالا شبکه افق هم به آن اضافه شده است، برای دیدن انتخاب می کردم.امیدوارم برنامه های دیگری باهمین کفیت پخش کنند.برنامه ای که انسان را به فکروتفکر فرو دارد بهترین برنامه است.
یاحق

برنامه زندگی پس از زندگی

برنامه ,زندگی ,دراین ,انسان ,مخاطب ,هم ,را به ,که انسان ,از همه ,انسان را ,همه عوامل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Shane دنیای ترفند ( Trick world ) لایسنس اورجینال shabahangwb پایان نامه asiamoviee بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه فیضیه مازندران nooremahtab دانلود کتاب pdf خلاصه کتاب جزوه Frances's notes